DeMaras DeRozanas sužaidė dar vienas galingas rungtynes NBA pirmenybėse ir atvedė Čikagos „Bulls“ (35/21) į pergalę.

Buliai namuose 134:122 (27:27, 32:33, 32:32, 42:21) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (29?27) ekipą.

D. DeRozanas nugalėtojams pelnė 35 taškus (14/21 dvit., 0/1 trit., 7/7 baud.). Gynėjas pasiekė karjeros rekordą – tai jau penktosios rungtynės iš eilės, kuriose jis pelno 30 arba daugiau taškų. Vien per ketvirtą kėlinį D. DeRozanas sumetė 16 taškų, o būtent jame viskas ir sprendėsi.

Tris kėlinius aikštėje vyko kova taškas į tašką, bet „Bulls“ atitrūko lemiame ketvirtyje. Šio pradžioje „Timberwolves“ pirmavo 100:97, bet tada „Bulls“ spurtavo 15:2 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

„Bulls“ pasiekė du sezono rekordus – pelnytų taškų ir pataikymo procento, krepšį iš žaidimo atakuodami net 63,2 proc. tikslumu.

„Bulls“: D. DeRozanas 35, N. Vučevičius 26, J. Greenas 23, C. White’as 22, A. Dosunmu 14, Z. LaVine’as 12.

„Timberwolves“: A. Edwardsas 31, K. Townsas 27, D. Russellas 18.