Tadas Sedekerskis sužaidė geriausias karjeros rungtynes ir su Vitorijos „Baskonia“ šventė pergalę Ispanijos lygoje. Lietuvio klubas namuose 92:89 (14:22, 22:19, 24:21, 32:27) palaužė Malagos „Unicaja“ ekipą.

T.Sedekerskis per 29 minutes pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 1/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

Puolėjas sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias savo rungtynes Ispanijos lygoje.

Rokas Giedraitis per 37 minutes pelnė 11 taškų (0/3 dvit., 1/6 trit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir kartą prasižengė.

„Baskonia“ komandoje rezultatyviausias buvo 24 taškus pelnęs Jaysonas Grangeris, o pralaimėjusiems 23 taškus surinko Axelis Bouteille’is.