Trečiadienį Ispanijoje prasidėjo Karaliaus taurės turnyro pusfinalio dvikovos.

Pirmasis susitikimas įvyko „Camp Nou“ stadione, kur savo žiūrovų palaikoma „Barcelona“ susigrūmė su „Villarreal“ futbolininkais. Luiso Enrique vadovaujama ekipa pirmajame pusfinalio mače „submarinus“ pranoko rezultatu 3:1.

Pirmojo įvarčio teko palaukti ir tik 41-ąją minutę katalonai įsiveržė į priekį, kai puikų perdavimą Lioneliui Messi atliko Luisas Suarezas. Argentinietis vienu lietimu nuginklavo varžovų vartininką.

Antrasis kėlinys itin sėkmingai prasidėjo varžovams iš Viljarealio. 48-ąją minutę nuostabų smūgį iš maždaug 25 metrų atliko ir jokių vilčių Marco Andre Ter Stegenui nepaliko Manuelis Triguerosas.

Vis dėlto ilgai „Villarreal“ klubas lygiu rezultatu nesidžiaugė ir vos po minutės puikiai su L. Suarezu susižaidęs Andresas Iniesta atkūrė pusiausvyrą.

64-ąją minutę pergalę užtvirtino Gerradas Pique, po kampinio pasižymėjęs galva. 71-ąją minutę rezultatą triuškinančiu galėjo paversti Neymaras, tačiau brazilas nerealizavo baudinio.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų vyks kovo 4 dieną.

Rezultatai:

„Barcelona“ 3 – 1 „Villarreal“

41' [1 – 0] L. Messi

48' [1 – 1] M. Triguerosas

49' [2 – 1] A. Iniesta

64' [3 – 1] G. Pique

71' Neymaras („Barcelona“) nerealizavo baudinio