Pergalę Vieningoje lygoje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda. Ji namuose 93:81 įveikė Kazanės „Unics“ krepšininkus.

Ryškus buvo Mantas Kalnietis, kuriam iki trigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 4 pražangas, bet kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

Mindaugas Kuzminskas per 31 minutę surinko 5 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

Jordanas Crawfordas ir Kevinas Hervey nugalėtojams pelnė po 22 taškus, o pralaimėjusiems Jordanas Morganas surinko 18.