Kristapas Porzingis grįžo į rikiuotę, pelnė 34 taškus, o „New York Knicks“ (7-5) namuose rezultatu 118:91 (32:23, 32:26, 26:17, 28:25) įveikė „Sacramento Kings“ (3-9).

Latvis buvo praleidęs rungtynes su „Orlando Magic“ dėl čiurnos ir alkūnės traumų.

„Knicks“ žaidėjai lėtai pradėjo rungtynes, pramesdami pirmus penkis metimus – tai leido svečiams spurtuoti 10:0. Tačiau pirmą kėlinį „Knicks“ užbaigė atkarpa 32:13, kurioje vien K.Porzingis pelnė 16 taškų.

Antrame kėlinyje „Kings“ pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo (43:42), tačiau tuomet ir vėl „Knicks“ spurtavo – 21:7.

Po pertraukos intrigos jau nebebuvo. Trečio kėlinio pabaigoje Niujorko persvara jau siekė 30 taškų (90:60).

Mindaugas Kuzminskas šiose rungtynėse nežaidė, o K.Porzingiui efektyviausiai talkino 20 taškų pelnęs Courtney Lee, 17 surinko Enesas Kanteris.

„Kings“ gretose rezultatyviausi buvo Skalas Labissiere (19 taškų) ir Buddy Hieldas (17).