Utenos „Juventus“ krepšininkai nesulaužė ketverius metus besitęsiančios tradicijos. Uteniškiai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse 86:71 (32:22, 22:15, 14:16, 18:18) įveikė Prienų „Rūdupio“ ekipą, kuriai savo aikštelėje dar niekada nėra pralaimėję.

Varžovai sausakimšos arenos palaikomiems uteniškiams priešinosi tik tris minutes, kai švieslentėje degė lygus rezultatas - 9:9. Netrukus „Juventus“ spurtavo 14:4 ir po keturių iš eilės Gintauto Matulio taškų aikštės šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 23:13. Nors vienu metu Prienų komanda buvo priartėjusi (20:27), po pirmųjų dešimties minučių „Juventus“ ekipa ir vėl turėjo dešimties taškų persvarą - 33:23.

Per likusį laiką svečiai taip ir nesumažino atsilikimo iki vienženklio. Antrojo kėlinio pabaigoje po Aurimo Adomaičio dvitaškio skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą (50:30)., o po dviejų iš eilės tolimų Arūno Vasiliausko metimų ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ pranašumas pasiekė 22 taškų ribą - 79:57. Per likusį laiką svečiai pasinaudojo uteniškių atsipalaidavimu ir kiek priartėjo, tačiau Utenos klubas iškovojo solidžią pergalę 86:71.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Marius Prekevičius (tritaškiai 4/7, 5 rez. perd.), 13 - Aurimas Kieža (9 atk. kam.), 12 - Arūnas Vasiliauskas, 11 - Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam.), 10 - Marius Pociukonis, 6 - Gintautas Matulis, 5 - Žydrūnas Urbonas, po 4 - Gediminas Maceina ir Aurimas Adomaitis (6 atk. kam.), 3 - Jonas Elvikis.

Svečių gretose pasižymėjo Adas Juškevičius (16 tšk.), Gediminas Orelikas (13 tšk.) bei Povilas Butkevičius (12 tšk.).