„Šiaulių“ sirgaliams pirmosios pergalės dar teks palūkėti. Utenos „Juventus“ krepšininkai LKL čempionate užtikrintai susitvarkė su Šiaulių miesto komanda 98:79 (19:16, 28:18, 28:24, 23:21).

Persvara. „Juventus“ klubas nė karto nesivijo „Šiaulių“ krepšininkų – po pirmojo taiklaus metimo visada buvo priekyje arba rezultatas buvo lygus.

Gaudynės. Po keturių pirmųjų minučių jau atrodė, kad Vaidas Pauliukėnas pasibaigus mačui vėl keiksnos savo auklėtinius, nes „Juventus“ atitrūko 11:2. Tačiau minutės pertraukėlė stabilizavo žaidimą – pirmąjį ketvirtį „Šiauliai“ pralaimėjo tik 16:19.

Lūžis. „Šiaulių“ žaidimas sugriuvo antrajame kėlinyje. Puikią šešių minučių atkarpą „Juventus“ laimėjo 19:3 ir pabėgo į priekį 39:23. Nuo tos akimirkos „Šiauliai“ nė sykio nebuvo priartėję vienženkliu skirtumu.

Sąskaita. Utenos klubas iškovojo antrąją pergalę per ketverias LKL rungtynes. Šiauliečiai per keturis mačus dar nesidžiaugė pergale.

Rezultatyviausi. „Juventus“: A.Bestas 21, V.Šulskis 17 (10 atk. kam.), G.Sirutavičius 15, A.Urbutis 12 (5 rez. perd.), D.Bičkauskis 11, V.Čepukaitis 10 (7 atk. kam.).

„Šiauliai“: M.Bowmanas 26, A.Ampimas 17, D.Sabeckis 10, A.Westas 7 (9 atk. kam.).