Italijos „Serie A“ lygos pirmojo turo rungtynės tarp „Udinese“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Paulo Dybala jau 3-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Juventus“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Juanas Cuadrado 23-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Roberto Pereyra antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Cristiano Ronaldo 60-ąją minutę pasirodė aikštėje po keitimo, portugalas susitikime pakeitė komandos draugą Alvaro Moratą.

Gerardas Deulofeu 83-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Cristiano Ronaldo 94-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.