talijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre šią savaitę dalyvauja ir pirmoji Lietuvos raketė 26-erių Justina Mikulskytė (WTA-286).

Penktadienį dvejetų varžybų pusfinalyje antros pagal skirstymą J.Mikulskytė ir slovėnė Nika Radišič per 1 valandą 5 minutes 6:0, 1:6, [10:3] pasiekė pergalę prieš graikę Sapfo Sakellaridi ir bosnę Anitą Wagner. Lietuvė su slovėne realizavo 3 iš 5 turėtų „break pointų“ (varžovės – 2 iš 2) bei turėjo didžiulį pranašumą antrųjų padavimų metu (65 proc. prieš 25 proc. laimėtų įžaistų kamuoliukų).

Lietuvė su slovėne jau užsitikrino 719 JAV dolerių bei po 30 WTA dvejetų reitingo taškų. Jų varžovės finale paaiškės kiek vėliau.

Iš vienetų varžybų lietuvė pasitraukė ketvirtadienį, kai aštuntfinalyje per 1 valandą 27 minutes 3:6, 3:6 pralaimėjo italei Nuriai Brancaccio (WTA-484). J.Mikulskytei atiteko 5 WTA vienetų reitingo taškai ir 408 JAV doleriai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių. Kiek neįprasta tai, kad į šį turnyrą atvyko tokio lygio žaidėja kaip olandė Arantxa Rus (WTA-74).