Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate „mini“ sensaciją sukūrė Juodupės „Juodupės“ komanda, kuri šeštadienį išvykoje 8:3 (2:1, 5:2, 1:0) nugalėjo Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“.

Dvikovoje svečiai varžovams pirmauti neleido nė karto. Po Aurelijaus Kriščiūno įvarčio (10:24), „Juodupė“ išsiveržė į priekį, po minutės Rolandas Aliukonis (11:40) rezultatą išlygino. Pirmąjį kėlinį laimėjo svečiai, kurie pirmavo po Olego Afanasjevo įvarčio (13:04).

Antrajame kėlinyje Andrejus Prichodko (24:19) dar kartą išlygino rezultatą, tačiau labai greitai „Juodupė“ vėl buvo priekyje (24:45), kai pasižymėjo Artūras Katulis. Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjų įvarčių seriją pratęsė A.Kriščiūnas (27:05, dauguma) ir rezultatas tapo 4:2 „Juodupės“ naudai.

Elektrėniškis Dominykas Škadauskas (29:04) sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau „Juodupėje“ ir toliau siautėjo Lietuvos rinktinės vyrai. A.Katulis (35:35, dauguma), A.Kriščiūnas (37:21) pelnė po įvartį, dar vieną pridėjo Sergejus Obožinas ir po dviejų kėlinių svečiai pabėgo 7:3.

Besibaigiant trečiajam kėliniui P.Afanasjevas įmušė dar vieną įvartį ir „Juodupė“ užfiksavo kol kas didžiausią čempionato staigmeną šiame sezone.

„Lokiai Poseidonas patyrė pirmąjį pralaimėjimą sezone, tačiau su 9 taškais liko čempionato lyderiais.

„Lokiai – Poseidonas“ – „Juodupė“ 3:8 (1:2, 2:5, 0:1).

„Lokiai – Poseidonas“: R.Aliuonis, A.Prichodko, D.Škadauskas po 1 įvartį.

„Juodupė“: A.Kriščiūnas 3, A.Katulis, O.Afanasjevas po 2, S.Obožinas 1 įvartis.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Rokiškio „Rokiškis“ 2 0 0 0 2 4:15 0

Kitos čempionato rungtynės įvyks spalio 26 dieną, 13.30 val., Vilniaus pramogų arenoje, kur susitiks vietos „Ober - haus“ ir Rokiškio „Rokiškis“.