Jonas Valančiūnas surinko monstrišką dvigubą dublį, tačiau Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/42) patyrė nesėkmę NBA pirmenybėse.

„Pelicans“ išvykoje 103:106 (22:19, 27:24, 35:35, 19:28) nusileido penktą pergalę iš eilės iškovojusiai Šarlotės „Hornets“ (37/35).

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 24 taškus (10/16 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus. Lietuvis taip pat perėmė vieną kamuolį, dukart suklydo ir susirinko keturias pražangas.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Pelicans“ pirmavo 84:76, bet pranašumo padidinti ar jį išlaikyti nesugebėjo. Paskutinių devynių minučių atkarpą „Hornets“ laimėjo 21:10.

Likus žaisti 8,9 sek. LaMelo Ballas dvitaškiu padidino „Hornets“ pranašumą iki trijų taškų, o „Pelicans“ paskutinį metimą patikėjo CJ Mcollumui – vis tik jį varžovai užspaudė ir sugebėjo išmušti kamuolį. Šį pagriebė Devonte Grahamas ir paleido desperatišką metimą – net jei šis ir būtų įkritęs, nebūtų buvęs įskaitytas dėl pasibaigusio laiko.

„Hornets“: L. Ballas ir T. Rozieras po 17, M. Bridgesas 16, I. Thomas 15, M. Harrellas 12.

„Pelicans“: CJ McCollumas 27, J. Valančiūnas 24 (18 atk. kam.), N. Marshallas 14.