Svarbią pergalę NBA iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (47/32). Rezultatu 110:100 (28:27, 24:28, 35:23, 23:22) jie įveikė Portlando „Trail Blazers“ (21/58) ir kol kas pakilo į atkrintamųjų zoną.

J. Valančiūnas po ne tokių gerų rungtynių vėl pasirodė solidžiai. Lietuvis aikštelėje praleido 20 min., per kurias pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė CJ McCollumo ir Trey Murphy III duetas. Krepšininkai atitinkamai surinko 29 ir 31 tašką.

Nors po dviejų kėlinių turėjo nedidelį deficitą (52:55), rungtynių kontrolę į savo rankas „Pelicans“ perėmė po ilgosios pertraukos.

J. Valančiūno dėjimas prabėgus dviem trečio ketvirčio minutėms persvėrė rezultatą į „pelikanų“ pusę, o kėlinį jie laimėjo 35:23 ir priekyje jau buvo 9 taškais.

Ketvirtajame kėlinyje Ziono Williamsono dėjimas sūkūrė Naujajam Orleanui jau dviženklę persvarą (92:81), o vėliau arenos svečiai kontrolės iš rankų jau nepaleido.

„Trail Blazers“ pusėje siautėjo Deandre Aytonas, kuris suvertė 30 taškų, 19 taškų ir net 15 rezultatyvių perdavimų pridėjo Scootas Hendersonas.

„Pelicans“ tai buvo svarbi pergalė kovojant dėl atkrintamųjų, nes bent kol kas jie paliko į 6-ąją Vakarų konferencijos vietą. Tuo tarpu Portlando komanda dėl nieko nebekovoja ir Vakaruose yra priešpaskutiniai.

„Pelicans“: Trey Murphy III 31 (8 atk. kam.), CJ McCollumas 29 (5 atk. kam.), Zionas Williamsonas 22 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 11 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Trail Blazers“: Deandre Aytonas 30 (13 atk. kam.), Scootas Hendersonas 19 (15 rez. perd.), Krisas Murray 14 (5 atk. kam.), Dalano Bantonas 12, Duopas Reathas 12 (5 atk. kam.).