Eurolygos turnyre iš duobės neišlipa Madrido „Real“ (5-6) su Jonu Mačiuliu. Ispanai po pratęsimo išvykoje 83:92 (8:18, 22:16, 17:22, 25:16, 11:20) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (9-2) komandai.

Turnyrą keturiomis pergalėmis pradėję madridiečiai dabar suklupo jau trečią kartą iš eilės. Per paskutines šešerias rungtynes iškovota vos viena pergalė.

Graikai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo perleisti iniciatyvą svečiams.

Likus žaisti 12 sek. Jaycee Carrollas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą 72:72.

Georgios Printezis kitoje aikštės pusėje išprovokavo pražangą, likus žaisti keturias sekundes, bet prametė abu baudų metimus ir ekipos žaidė pratęsimą.

Čia jau dominavo „Olympiakos“, o G.Printezis pelnė 9 taškus, taip išpirkdamas savo kaltę.

Neįprastoje situacijoje atsidūrė J.Mačiulis. Pratęsime likus žaisti pusantros minutės penktą pražangą gavo Felipe Reyesas ir „Real“ liko be priekinės linijos žaidėjų.

Treneris metė lietuvį į aikštę kaip vidurio puolėją.

Puolėjas viso žaidė dvylika minučių, taškų nepelnė, prametė tolimą metimą, prasižengė keturis kartus ir surinko minus šešis naudingumo balus.

Nugalėtojams G.Printezis pelnė 21, Janis Strelniekas 15, Kostas Papanikolaou 14 (8 atk. kam., 3 rez. perd.), Nikola Milutinovas ir Jamesas McLeanas po 12 taškų.

„Real“ gretose ir vėl spindėjo Luka Dončičius. Aštuoniolikmetis pelnė 33 taškus (8/12 dvit., 4/9 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino J.Carrollas, pelnęs 24 taškus. Daugiau nė vienas „Real“ žaidėjas nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.