Breste (Prancūzija) surengtame neoficialaus Europos jaunių (iki 16 metų) merginų teniso komandų čempionato atrankos turnyre Lietuvos rinktinė užėmė antrąją vietą.

Arūno Balžeko treniruojamos lietuvės finale 1-2 nusileido Rumunijos atstovėms. 15-metė Akvilė Paražinskaitė ir Justina Mikulskytė, kuriai pirmadienį sukako 16 metų, vienetų mačus pralaimėjo, o dvejetų mače įveikė varžoves 6:7 (2-7), 6:1, 6:3.

Kaip jau skelbėme, Lietuvos tenisininkės, patekdamos į finalą, iškovojo kelialapį į vasario 17-19 dienomis Čekijoje vyksiantį neoficialaus Europos čempionato finalinį turnyrą.

Lietuvos komanda, kuriai dar atstovavo 14-metė Greta Kerėžaitė, ketvirtfinalyje 2-1 įveikė belges, o pusfinalyje - prancūzes. Į finalines varžybas iš keturių grupių turnyrų pateko po dvi komandas.

Europos čempionato finaliniame turnyre, be Lietuvos komandos, dar žais Rumunijos, Čekijos, Šveicarijos, Slovakijos, Vokietijos, Rusijos ir Turkijos rinktinės.

Trenerio Šarūno Kulnio vadovaujama Lietuvos jaunių (iki 16 metų) vaikinų rinktinė neoficialaus Europos komandų čempionato atrankos turnyre Šolė mieste (Prancūzija) užėmė trečiąją vietą ir į finalines varžybas nepateko.

Kovoje dėl trečiosios vietos lietuviai 2-1 įveikė vengrus. 15-mečiai Almantas Oželis ir Mantas Bugailiškis laimėjo vienetų mačus, o dvejetų susitikime A. Oželis su 14-mečiu Luku Žviku patyrė pralaimėjimą.

Lietuviai ketvirtfinalyje 2-1 įveikė šveicarus, o pusfinalyje 1-2 pralaimėjo rusams. Turnyrą laimėjo Prancūzijos rinktinė, o Rusijos atstovai liko antri.