Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame tarptautiniame Paulo Budovskio vardo graikų-romėnų imtynių turnyre lietuviai iškovojo septynis medalius – keturis aukso ir tris bronzos.

Jaunučių amžiaus grupėje (iki 15 metų) nugalėtoju tapo panevėžietis Edgaras Revutas (svorio kategorija iki 66 kg), o trečią vietą užėmė joniškietis Donatas Petkevičius (iki 62 kg).

Vaikų amžiaus grupėje (iki 13 metų) pirmą vietą užėmė Paulius Venclovas (50 kg) iš Šiaulių rajono, o bronzos medalius pelnė joniškietis Gvidas Jakūnas (40 kg) ir šiaulietis Tadas Valčiukas (50 kg).

Jauniausių imtynininkų amžiaus grupėje (iki 11 metų) nugalėtojais tapo joniškietis Mantas Laskovas (30 kg) ir Šiaulių rajono imtynininkas Simonas Vrublevskis (58 kg).