Dviejų Lietuvos trenerių dvikova Eurolygoje baigėsi užtikrinta Šarūno Jasikevičiaus pergale prieš Rimą Kurtinaitį.

Š. Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona” (11-3) namie 87:74 (32:25, 19:16, 18:12, 18:21) įveikė Maskvos srities „Chimki” (2-12).

Eurolygos dugne tūnančiai „Chimki” tai buvo penktas pralaimėjimas iš eilės. Vienuoliktą kartą laimėjusi „Barcelona” pergalėmis susilygino su Maskvos CSKA ir turnyro lentelėje dalinasi pirmas dvi vietas.

Nors „Chimki” šiame mače nė karto nepirmavo, bet du kėlinius sugebėjo išlikti arti šeimininkų. Tačiau po pertraukos Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pagerino gynybą ir susikrovė 16 taškų pranašumą.

Ketvirto kėlinio viduryje „Chimki” sugebėjo atsilikimą nukirpti per pusę, bet katalonai spurtavo 9:0 ir „uždarė” rungtynes.

Šiose rungtynėse R. Kurtinaitis beveik nuo suolo nepakėlė Janio Timmos ir Erricko McCollumo – gynėjų, dažniausiai rungtyniaujančių didelį minučių kiekį.

Įspūdingas rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Nikola Mirotičius, kuris pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Cory Higginso sąskaitoje – 20 taškų. Nickas Calathesas pridėjo tik tašką, bet išdalino 12 rezultatyvių perdavimų.

„Chimki” ekipoje Aleksejus Švedas pelnė 22 taškus (5/12 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.).

Kitas rungtynes „Barcelona” namie žais su Tel Avivo „Maccabi”, „Chimki” – išvykoje su Vilerbano ASVEL.

„Barcelona”: N. Mirotičius 24, C. Higginsas 20, A. Abrinesas 13, P. Oriola 10.

„Chimki”: A. Švedas 22, S. Karasiovas ir J. Mickey po 13.