Triuškinančią pergalę Ispanijos pirmenybėse pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (23/3) ekipa, namie 98:68 (33:15, 31:24, 13:8, 21:21) nušlavusi Madrido „Estudiantes“ (8/18) klubą.

Favoritai didžiąją dalį darbo atliko iki ilgosios pertraukos, kai pataikė 10 iš 16 mestų tritaškių bei atitrūko 64:39. Pastarąjį kartą tokį rezultatyvumą per pirmąsias 20 minučių šalies čempionate Barselonos ekipa pasiekė dar 1995–1996 metų sezone.

Po ilgosios pertraukos katalonai grįžo prie sau labiau įprasto žaidimo. Likusį laiką varžovų puolimas buvo sukaustytas, o skirtumas tarp klubų tik dar labiau išaugo. Savo gniaužtus „Barcelona“ atleido tik pačioje mačo pabaigoje.

Š.Jasikevičius sulaukė idealios progos patausoti savo lyderius. Daugiau nei 17 minučių aikštėje praleido tik rečiau rungtyniaujantys Sergi Martinezas, Artiomas Pustovijus ir Leandro Bolmaro.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo vos 13 minučių aikštėje praleidęs Kyle‘as Kuricas, pelnęs 15 taškų (2/3 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą, blokavęs metimą, 2 kartus suklydęs, sykį prasižengęs ir surinkęs 19 naudingumo balų.

18 taškų šeimininkams surinko Nikola Mirotičius (4/7 tritaškių, 5 atk. kam.), 16 – A.Pustovijus (8 atk. kam.), 9 – Rolandas Šmitas.

Madrido klubui 14 taškų pelnė Aleksa Avramovičius, 13 – Johnas Robersonas (3/9 tritaškių), 12 – J.J.Barea (3/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5 rez. perd., 5 klaidos).

„Estudiantes“ lietuvis Dovydas Giedraitis šį sezoną nerungtyniaus dėl patirtos peties traumos.