Ketvirtadienį Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse laimėtojas taip ir nepaaiškėjo.

Prienuose vietos „Skycop“ sužaidė lygiosiomis 85:85 (21:18, 21:26, 20:27, 23:14) su Klaipėdos „Neptūnu“.

Aikštelės šeimininkų gretose debiutavo Žygimantas Janavičius, kuris dėl kelio kryžminių raiščių traumos nerungtyniavo nuo balandžio mėnesio.

Alytiškis per 24 minutes pelnė 13 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūnas“ lemiamą ketvirtį pradėjo turėdamas 9 taškų persvarą (71:62), tačiau jos greitai neliko. „Skycop“ per pirmąsias dvi ketvirtojo kėlinio minutes pelnė septynis taškus be atsako ir priartėjo prie svečių iš Klaipėdos (69:71).

Likus žaisti mažiau negu pusę minutės Michaelas Bruesewitzas pataikė du baudos metimus, o po kelių akimirkų išprovokavo ir nesportinę pražangą. Tačiau amerikiečio ranka sudrebėjo ir jam pavyko tik išlyginti rezultatą (85:85).

Vis dėlto išsimetant kamuolį Anthony Lee prasižengė statydamas užtvarą ir paskutinė rungtynių ataka priklausė „Neptūnui“. Jos metu L. Williamso metimas tikslo nepasiekė ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

Abi ekipas šiose rungtynėse į priekį vedė legionieriai. „Skycop“ lyderis M.Bruesewitzas pelnė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus.

Tuo metu „Neptūno“ aukštaūgis Jerai'us Grantas surinko 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

„Skycop“: Mike'as Bruesewitzas 23 (9 atk. kam., 8 atk. kam., 35 naud. bal.), Darjušas Lavrinovičius 16, Žygimantas Janavičius 13, Gintaras Leonavičius 11.

„Neptūnas“: Jerai Grant 18 (9 atk. kam., 30 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 14, Osvaldas Olisevičius 13.

Atsakomosios šios poros rungtynės sausio 12 dieną bus žaidžiamos Klaipėdoje.