Floridos valstijoje (JAV) vykstančio ATP serijos "Delray Beach International Tennis Championships" vyrų teniso turnyro vienetų varžybas pergale pradėjo favoritas Jamesas Blake`as iš JAV.

Praėjusių metų šio turnyro finalininkas J. Blake`as pirmajame rate trečiadienį 7:5, 7:5 įrodė savo pranašumą prieš tėvynainį Robertą Kendricką.

Pergalę pirmajame rate iškovojo bei į aštuntfinalį pateko į trečiąjį reitingą turintis dar vienas amerikietis Samas Querrey`us, 6:1, 6:4 nugalėjęs rusą Jurijų Ščukiną.

Nepasisekė penktajam pagal skirstymą vokiečiui Florianui Mayeriui, kuris dėl traumos nebaigė mačo su jaoponu Kei Nichikoiu. Kai vokietis nutraukė mačą japonas pirmavo 6:0, 4:3.

Kituose pirmojo rato susitikimuose šeštoji turnyro raketė iš JAV Vincentas Spadea 6:3, 6:4 nugalėjo vokietį Denisą Gremelmayrą, o dviejų JAV tenisininkų dvikovoje Ameras Deličius 7:6 (9:7), 6:3 įveikė Donaldą Youngą.

Turnyro JAV prizų fondą sudaro 436 tūkst. JAV dolerių.