0

Penktą nesėkmę aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į dešimtą vietą Rytų konferencijoje nukrito Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu.

Pirmadienį svečiuose Toronto krepšininkai daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 104:110 (20:24, 13:23, 29:24, 25:16, 8:8, 9:15) turėjo pripažinti šeštoje pozicijoje Vakaruose esančios Donato Motiejūno atstovaujamos Hjustono „Rockets“ (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Starto penkete žaidęs J. Valančiūnas antrą kartą šiame sezone pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 10 taškų bei po krepšiais atkovojo 13 (7 – puolime) kamuolių. Be to, jis atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, keturis kartus suklydo bei išnaudojo 6 pražangų limitą. Per 29 su puse žaidimo minutės (29:34) Lietuvos krepšininkas pataikė 4 dvitaškius iš 9 ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

D. Motiejūnas mačui buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

31 tašku prie dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukusių arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Jeremy Linas, 26 – Jamesas Hardenas (10 rezultatyvių perdavimų), 18 – Dwightas Howardas (24 sugriebti kamuoliai) ir Chandleris Parsonsas, 7 – Terrence'as Jonesas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Rudy Gay (29 tšk. ir 10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas (22 tšk.), Kyle'as Lowry (16 tšk.), Amiras Johnsonas (10 tšk. bei 11 atk. kam.) ir Terrence'as Rossas (9 taškai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.