Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) pirmosios kategorijos turnyro "Nike Junior International Roehampton" Didžiojoje Britanijoje vienetų varžybų šešioliktfinalyje Justinos Mikulskytės bei rusės Natalijos Vichliancevos duetas 6:3, 6:2 nugalėjo korto šeimininkes Emily Arbuthnott ir Anną Brogan.

Aštuntfinalyje lietuvės ir rusės varžovėmis bus šeštoji pora iš Slovakijos: Viktorija Kuzmova bei Kristina Šmiedlova šešioliktfinalyje 6:3, 2:6, 10:3 privertė pasiduoti rumunes Jaquelinę Adiną Cristian ir Eleną Gabrielą Rusę.

Turnyro vienetų varžybų pirmajame (1/32 finalo) rate 18-metė Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė J. Mikulskytė (90-oji vieta ITF reitinge) 1:6, 2:6 pralaimėjo 16-metei britei A.Brogan (ITF-223) bei pasitraukė iš tolesnės kovos.