Jutos „Jazz“ sėkmingai pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalio seriją. Quinno Snyderio auklėtiniai namuose 112:109 (18:25, 29:35, 32:19, 33:30) palaužė Los Andželo „Clippers“.

Serijoje iki keturių pergalių „Jazz“ išsiveržė į priekį – 1:0. Kitos rungtynės vėl vyks Jutoje.

Geriausia reguliariojo sezono komanda „Jazz“ pirmoje pusėje buvo priversta vargti. „Clippers“ praeitas savo rungtynes žaidė vos prieš dvi dienas, bet atrodė solidžiau.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą perėmę Tyronno Lue auklėtiniai sugebėjo įgyti solidų pranašumą (37:51). Vis tik po pertraukos mačas klostėsi visai kita vaga.

Donovano Mitchello vedamas Jutos klubas sugebėjo per trečiąjį kėlinį ištirpdyti svečių pranašumą, o lemiamame ketvirtyje „Clippers“ jau stigo jėgų priešintis (103:93).

Lemiamu metu Los Andželo ekipa surengė spurtą ir turėjo šansą net išplėšti pratęsimą. Rudy Gobertas blokavo Marcuso Morriso tritaškį ir „Jazz“ šventė pergalę.

D. Mitchellas tapo geriausiu rungtynių žaidėju – per 36 minutes pelnė 45 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius. „Clippers“ komandai Kawhi Leonardas pelnė 23 taškus.

„Jazz“: D. Mitchellas 45, Bojanas Bogdanovičius ir Jordanas Clarksonas po 18, R. Gobertas 10 taškų.

„Clippers“: K. Leonardas 23, Paulas George'as 20, Luke'as Kennardas 18, Ivica Zubacas 11 taškų.