Italijos „Serie A“ lyderis nesugebėjo įveikti autsaiderio

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Genoa“ ir lyderio „Milan“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Mattia Destro 47-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Genoa“ į priekį 1:0.

Davide‘as Calabria 52-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

M.Destro antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Genoa“ naudai 2:1.

Piere’as Kalulu Kyatengwa 83-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Tuo tarpu Milano „Inter" minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Napoli“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Romelu Lukaku 71-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Lorenzo Insigne buvo nubaustas raudona kortele ir „Napoli“ liko rungtyniauti dešimtiese.