Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės Italijos čempionate patyrė Venecijos „Umana Reyer“ (7/11) komanda su Martynu Echodu.

Ji namuose 82:93 (22:22, 17:28, 24:18, 19:25) nusileido Varezės „Openjobmetis“ (7/11) krepšininkas, kurių gretose žaidžia Paulius Sorokas.

M. Echodas rungtyniavo 8 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 2 atšokusius, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

P. Sorokas per 25 minutes pasižymėjo 14 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), 9 atkovotais kamuoliais, 6 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 4 pražangomis ir 15 naudingumo balų.

Pralaimėjusių negelbėjo net 32 pelnyti Stefano Tonuto taškai (12/12 baud., 34 n. b.). 13 pridėjo Mitchellas Wattas (7 atk. kam., 5 kld.).

Varezės klubo gretose rezultatyviausias buvo Marcusas Keene‘as su 26 taškais (8/8 baud., 6 kld., 29 n. b.), 16 pelnė Giovanni De Nicolao (11 atk. kam., 6 rez. perd., 27 n. b.).

Turnyro lentelėje abi ekipos dalinasi 12-13 vietas. Čempionate žaidžia 16-a komandų.