Jau 21-erias rungtynes Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) čempionate nepralaimi dvidešimties komandų turnyro lyderis nugalėtojo titulą ginantis Milano "Inter" klubas, sekmadienį XXI turo mače namuose 1:0 (1:0) įveikęs "Empoli" ekipą.

Pergalingą įvartį įmušė Zlatanas Ibrahimovičius, 34 minutėje realizavęs 11 metrų baudinį.

Nuo 39 minutės kiekybinę persvarą įgijusi, kai iš aikštės buvo pašalintas Partickas Vieira, "Empoli" vienuolikė turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau 83 minutę Luca Saudatis nerealizavo į šeimininkų vartus paskirto 11 metrų baudinio.

Po šios pergalės "Inter" futbolininkai iki aštuonių taškų padidino pranašumą prieš artimiausią persekiotoją "AS Roma" ekipą, kuri sekmadienį svečiuose net 0:3 (0:2) pralaimėjo "Siena" vienuolikei.

Du taškus prarado ir trečiojoje pozicijoje esantis Turino "Juventus" klubas, namuose nesugebėjęs įveikti "Cagliari" komandos - lygiosios 1:1 (0:0).

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Fiorentina" - "AC Milan" 0:1 (0:0), 40 000 žiūrovų. Įvartis: Alexandre Pato (77 min.)

"Genoa" - "Catania" 2:1 (1:0), 23 000.
"Genoa" - Danilo Sacramento (14 min.), Marco Borriello (72 min. iš 11 metrų baudinio);
"Catania" - Cesare Bovo (59 min. į savo vartus)

Milano "Inter" - "Empoli" 1:0 (1:0), 40 000. Įvartis - Zlatan Ibrahimovič (34 min. iš 11 m baudinio).
Raudona kortelė: Patrick Vieira (39 min. - "Inter"). 83 min. Luca Saudati ("Empoli") nerealizavo 11 m baudinio.

Turino "Juventus" - "Cagliari" 1:1 (0:0), 13 000.
"Juventus" - Pavel Nedved (56 min.);
"Cagliari" - Paolo Bianco (55 min.)

Romos "Lazio" - Genujos "Sampdoria" 2:1 (1:1), 20 000.
"Lazio" - Stefano Mauri (37 min.), Tommaso Rocchi (77 min.);
"Sampdoria" - Antonio Cassano (45+1 min.)

"Parma" - Bergamo "Atalanta" 2:3 (1:1), 13 567.
"Parma" - Cristiano Lucarelli (39 min.), Andrea Gasbarroni (90+1 min. iš 11 m baudinio);
"Atalanta" - Maximiliano Pellegrino (18 min.), Gianpaolo Bellini (55 min.), Sergio Floccari (68 min.) 34 min. Cristiano Lucarelli ("Parma") nerealizavo 11 m baudinio.

"Reggina" - "Torino" 1:3 (0:2), 12 000.
"Reggina" - Nicola Amoruso (60 min.);
"Torino" - Alessandro Rosina (24 ir 67 min. abu iš 11 m baudinių), Roberto Stellone (35 min.)

"Siena" - "AS Roma" 3:0 (2:0), 13 000.
Įvarčiai - Simone Vergassola (11 min.), Max Tonetto (43 min. į savo vartus), Mario Frick (83 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20."Cagliari" 21 3 5 13 16:38 14

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - 15 įvarčių - Davidas Trezeguet`as (Turino "Juventus").