Turino „Juventus“ klubas šeštadienį Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Genujos „Sampdoria“ futbolininkus.

„Sampdoria“ žaidėjas Maya Yoshida 23 minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o „Juventus“ ekipa išsiveržė į. Alvaro Morata 34 minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Genujos klubo futbolininkui Antonio Candrevai 74 minutę nepavyko pasižymėti nuo 11 metrų atžymos ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Bet Abdelhamidas Sabiri 84 minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį taip, kad jis atšokęs rikošetu atsidūrė vartų tinkle ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Bet A. Morata 88 min. pelnė antrą savo įvartį ir įtvirtino „Juventus“ persvarą 3:1.

Po šios pergalės „Juventus“ sutvirtino savo pozicijas kovoje dėl vietos pirmame ketverte ir kelialapio į Čempionų lygą.

Šeštadienį „Spezia“ namie 2:0 pranoko „Cagliari“ komandą, o „Salernitana“ ir „Sassuolo“ dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.

Vėlyvose vakaro rungtynėse čempionato lyderis „Milan“ namie 1:0 nugalėjo „Empoli“ komanda. Pergalingą įvartį Milano klubui pelnė Pierre'as Kalubu (19 min.).