Sekmadienį Italijoje rezultatyviausias iš Lietuvos krepšininkų buvo Gediminas Orelikas. Jis pelnė 17 taškų.

27-erių lietuvio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ svečiuose 88:87 (16:25, 23:22, 29:28, 20:12) palaužė Bolonijos „Virtus“.

Pastaroji komanda laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 40:28.

G. Orelikas buvo vienas rezultatyviausių ekipoje. Jis per 24 minutes pelnė 17 taškų ir atkovojo šešis kamuolius. Lietuvis surinko 20 naudingumo balų.

Milano „EA7 Emporio Armani“ svečiuose nepasipriešino Sasario „Dinamo Basket“ – 69:90 (18:21, 18:22, 17:25, 16:22).

Šeimininkai metė 23 baudas, svečiai – penkias.

Pralaimėjusiems Artūras Gudaitis per 17 minučių įmetė 15 taškų. Lietuvis pataikė septynis dvitaškius iš devynių. Puolėjas atkovojo aštuonis kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis rungtynėms registruotas nebuvo.

Orlandinos „Basket“ savo aikštėje 70:73 (28:22, 16:10, 14:23, 12:18) pralaimėjo Turino „Fiat“.

Šeimininkų gretose Arnoldas Kulboka žaidė 27 minutes, per kurias pasižymėjo 10 taškų.

„Umana Reyer“ laimėjo visas penkerias rungtynes, „EA7 Emporio Armani“ patyrė pirmąją nesėkmę. „Basket“ iškovojusi pergalę iš penkių galimų.