Italijos futbolo čempionate („Serie A“) sekmadienį sužaistas vienas mačas, kuriame „Sassuolo“ vienuolikė namuose lygiosiomis 2:2 išsiskyrė su „Napoli“ futbolininkais.

Driesas Mertensas įmušė įvartį svečiams 52-ąją minutę, tačiau Domenico Berardi jau po 7 minučių atstatė lygybę.

Luca Mazzitelli išvedė „Sassuolo“ į priekį, kai pasižymėjo 80-ąją minutę, tačiau Arkadiuszas Milikas po 5 minučių išplėšė svečiams tašką.

„Napoli“ (70 tšk.) pergalės atveju būtų susilyginęs taškais su antroje vietoje esančia „Roma“ (72 tšk.). Čempionate su 80 taškų pirmauja Turino „Juventus“ futbolininkai.

„Sassuolo“ šis taškas buvo labai svarbus – su 35 taškais ekipa jau iš esmės užsitikrino išlikimą aukščiausioje lygoje.

Nuo 18-oje vietoje esančios „Crotone“ vienuolikės „Sassuolo“ dabar atsiplėšė 14 taškų, o iki sezono pabaigos liko 6 rungtynės.