Meksikoje pasibaigusio tarptautinio „Abierto Mexicano TELCET“ teniso turnyro moterų vienetų varžybas laimėjo favoritė bei praėjusių metų finalininkė italė Flavia Pennetta, šeštadienį finale 6:0, 4:6, 6:1 įveikusi antrąją raketę prancūzę Alizę Cornet.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojai atiteko 27 700 JAV dolerių čekis, o finalą pralaimėjusi prancūzė tenkinosi 15 390 dolerių suma.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo ispanės Nuria Llagostera Vives poroje su Maria Jose Martinez Sanchez, finale 6:2, 6:4 privertusios pasiduoti čekes Ivetą Benešova bei Petrą Cetkovską.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtoju bei 163 750 dolerių čekio savininku tapo šeštas pagal reitingą Ispanijos tenisininkas Nicolas Almagro, finale 6:1, 7:6 (7:1) nugalėjęs favoritą argentinietį Davidą Nalbadianą (81 tūkst. dolerių).

Dvejetų varžybose triumfavo austras Oliveris Marachas poroje su slovaku Michalu Mertinaku, 6:2, 6:7 (3:7), 10:7 įveikę argentinietį Agustiną Callerį ir Peru tenisininką Luisą Horną.