Pergales Eurolygoje ir toliau skina Bolonijos „Virtus“ (14-5) krepšininkai. Italijos klubas šį kartą svečiuose 83:68 (26:9, 22:18, 15:24, 20:17) susitvarkė su Berlyno ALBA (3-16) komanda ir išrašė jai ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Patys italai pergalių seriją pratęsė iki trijų ir laikosi antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Pirmajame kėlinyje svečiai surengė spurtą nt 16-0 ir greitai nutolo (21:5). Dar prieš antrą ketvirtį skirtumas išaugo iki 18 taškų (26:8).

Italijos ekipa visiškai dominavo ir antrajame kėlinyje susikrovė jau 25 taškų pranašumu (41:16).

Po didžiosios pertraukos pastaroji atsipalaidavo, o tuo skubėjo naudotis aikštės šeimininkai, kurie trečiajame kėlinyje priartėjo iki 9 taškų (58:49).

Lemiamo ketvirčio metu Bolonijos komanda susigrąžino iniciatyvą, vėl atsiplėšė triuškinančiu skirtumu ir pergalės iš rankų nepaleido (73:54).

Pralaimėjusieji atliko vos 9 rezultatyvius ir suklydo net 17 kartų.

„Virtus“: Tornike Šengelija (5 rez. perd.) ir Bryantas Dunstonas po 12, Iffe Lundbergas 11 (1/7 trit.), Danielis Hackettas 10, Marco Belinelli ir Awudu Abassas po 9, Ante Žižičius 7.

ALBA: Matteo Spagnolo ir Johannesas Thiemannas po 13, Sterlingas Brownas 12, Mattas Thomasas 8, Yanni Wetzellis 7, Khalifa Koumadje 6 (8 atk. kam.).