Kevinas De Bruyne’as į aikštę žengė tik antrame kėlinyje ir iš karto pakeitė Belgijos rinktinės veidą bei leido šiai iškovoti sunkią pergalę Europos futbolo čempionate.

B grupės rungtynėse Kopenhagoje belgai 2:1 (0:1) palaužė Danijos rinktinę ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Jau antrąją mačo minutę belgai suklydo netiksliai atlikdami perdavimą šalia savo vartų ir tuo pasinaudojęs Yussufas Poulsenas išvedė Daniją į priekį.

Tam, kad pelnytų pirmą įvartį, danai sugaišo 99 sekundes ir tai yra antras greičiausias įvartis Europos čempionatų istorijoje.

Kaip ir buvo planuota, 10-ąją mačo minutę kamuolys buvo išspirtas į užribį, o tūkstančiai sirgalių, kartu su Belgijos ir Danijos rinktinių žaidėjais plojo Christianui Eriksenui.

Pirmose čempionate rungtynėse danų žvaigždė patyrė širdies smūgį, o dabar sveiksta ligoninėje.

Pirmame kėlinyje Belgija savo žaidimu nepriminė vienos iš čempionato favoričių, bet viskas pasikeitė po pertraukos, kai į aikštę žengė K. De Bruyne’as. Pirmas pirmenynių rungtynes jis praleido dėl traumos, bet pademonstravo, kad jau yra pasirengęs žaisti.

Jau 55-ąją minutę būtent jis suklaidino du varžovų gynėjus, atliko papildomą perdavimą Thorganui Hazardui, kuriam beliko įmušti iš metro atstumo ir išlyginti rezultatą.

71 min. jau pats K. De Bruyne’as pasižymėjo puikiu smūgiu į artimą vartų kampą. Po šio įvarčio belgas nešventė ir atidavė pagarbą Ch. Eriksenui.

Danija dar surengė kelias pavojingas atakas, kartą pataikė į skersinį, bet išlyginti rezultato nesugebėjo ir patyrė antrą pralaimėjimą.