„Liverpool“ klubas „Carabao“ taurės finale po įspūdingos vienuolikos metrų baudinių serijos palaužė Londono „Chelsea“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro trofėjų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Christianas Pulisičius 6-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Caoimhinas Kelleheris.

Sadio Mane 31-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Edouardas Mendy meistriškai atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Masonas Mountas, kurio 45-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Joelis Matipas 67-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologija užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Kai Havertzas 78-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir rezultatas išliko nepakitęs.

Luisas Diazas 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau E.Mendy dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Tiek per pagrindinį rungtynių laiką, tiek per pratęsimą nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko. Dėl šios priežasties nugalėtoją teko aiškintis baudinių serijos metu.

Jos metu visi abiejų komandų žaidėjai sėkmingai realizavo savo smūgius 10:10. Lemiamu metu „Liverpool“ vartų sargas C.Kelleheris sėkmingai realizavo smūgį, o po keitimo pasirodžiusio Kepos Arrizabalagos smūgis skriejo gerokai virš vartų ir tai leido „raudoniesiems“ triumfuoti rezultatu 11 – 10.