Įspūdingą puolimą pademonstravusi Bostono „Celtics“ (13/11) komanda įmetė net 145 taškus ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Ime‘o Udokos auklėtiniai svečiuose 145:117 (38:23, 26:35, 39:26, 42:33) nepaliko vilčių Portlando „Trail Blazers“ (11/13) krepšininkams.

Svečiai į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, kai surengė atkarpą 17:2 ir įgijo net 21 taško pranašumą (38:17).

Savo aistruolių akivaizdoje žaidusi Portlando ekipa nepasimetė ir rado kelią sugrįžti į rungtynes. Antrajame kėlinyje jie beveik visiškai panaikino turėtą didžiulį deficitą ir iš jo liko tik vienas taškas (54:53).

Po didžiosios pertraukos situacija pasikeitė ir žaidimą vėl ėmė kontroliuoti svečiai iš Bostono. Jie netruko susigrąžinti dviženklės persvaros (71:61), o prieš ketvirtą kėlinį atstumą dar labiau padidino (101:82).

Likęs ketvirtis tebuvo formalumas, o didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo fiksuotas mačo pabaigoje, kai po tikslaus tritaškio jis išaugo iki 31 taško (145:114).

„Nuviliantis mūsų pasirodymas šį vakarą. Neturėjome šanso jau nuo rungtynių pradžios“, – rungtynes apibūdino Portlando klubo strategas Chauncey Billupsas.

Šiame mače nugalėtojai pataikė net 21 tritaškį iš 37 bandymų (57 proc.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (4/6 trit., 10 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis (5/7 trit., 8 rez. perd.) po 31, Paytonas Pritchardas 19, Marcusas Smartas 17, Aaronas Nesmithas 11 (3/4 trit.), Grantas Williamsas 10, Enesas Freedomas 9 (15 atk. kam.).

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 24 (5/12 dvit., 3/9 trit., 5/7 baud., 6 rez. perd.), Dennisas Smithas Jr. 21 (6 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 18, Cody Zelleris 10 (8 atk. kam.), Robertas Covingtonas ir Larry Nance‘as Jr. po 9.