Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ komanda, kuri net 5:0 sutriuškino „Crystal Palace“ komandą. Laimėdami jie nutraukė trijų rungtynių be pergalių seriją.

Į priekį „Arsenal“ įsiveržė dešimtąją minutę, kai po kampinio aukštai iššokęs Gabrielis pasiuntė kamuolį į vartus.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį pasikartojo beveik identiška situacija. Ir šį kartą po kampinio Gabrielis atsidūrė pavojingoje situacijoje, bet įvartis buvo įskaitytas į savo vartus. Kamuolį įsimušė Deanas Hendersonas.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ pasižymėjo greitoje atakoje. Atakos smaigalyje atsidūręs Leandro Trossardas suklaidino gynėją bei šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus.

Jau per pridėtą rungtynių laiką sužibėjo Gabrielis Martinelli. Jis pasižymėjo pabėgęs vienas prieš vartininką, o praėjus vos minutei, jis pelnė kone identišką įvartį.