Sėkmingą NBA sezono startą tęsia Čikagos „Bulls“ (7/3) klubas, kuriam ekrepšinio operacijų viceprezidentu dirba lietuvis Artūras Karnišovas. Čikagos ekipa namuose 118:95 (25:27, 16:30, 25:21, 42:17) pranoko Bruklino „Nets“ (7/4).

Permainingame mače viskas sprandėsi ketvirtajame kėlinyje. Jo pradžioje  „Nets“ dar pirmavo 79:76, bet tada pralaimėjo atkarpą 16:3 ir jau „Bulls“ buvo priekyje 95:84.

Žaidimo gijas į savo rankas perėmęs Čikagos klubas sukurpė dar vieną atkarpą (16:4) ir galutinai palaužė pasipriešinimą. Lemiamą mačo kėlinį  „Bulls“ laimėjo net 42:17.

Nugalėtojams DeMaras DeRozanas įmetė 28 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus

Zachas LaVine'as šeimininkams prie pergalės pridėjo 24 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ gretose Kevinas Durantas pelnė 38 taškus , atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 28 Zachas LaVine'as 24, Ayo Dosunmu 15 (7 atk. kam.), Lonzo Ballas, Nikola Vučevičius (13 atk. kam.) ir Javonte Greenas po 11.

„Nets“: Kevinas Durantas 38 (10 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 19, Jamesas Hardenas 14 (8 atk. kam.), Joe Harrisas 9.