Sezono pradžioje strigęs Oklando „Golden State Warriors“ snaiperis Klay Thompsonas driokstelėjo šios nakties NBA rungtynėse. Ir driokstelėjo taip, kad po jo kojomis krito lygos tritaškių rekordas.

Gynėjas pataikė net 14 tolimų metimų, o „Warriors“ (7-1) išvykoje 149:124 (44:28, 48:22, 33:39, 24:35) sutriuškino Čikagos „Bulls“ (2-5).

K. Thompsonas visą ketvirtą kėlinį praleido ant suolo ir žaidė vos 27 minutes. Rekordui pasiekti jam prireikė 24 mėginimų. Gynėjas viso surinko 52 taškus.

Ankstesnis rekordas buvo 13 pataikytų tritaškių per rungtynes ir jis priklauso K. Thompsono ekipos draugui Stephenui Curry. Jį pastarasis užfiksavo prieš dvejus metus.

Iki šio mačo K. Thompsonas buvo pataikęs vos 5 tolimus metimus iš 36. Dešimt tolimų metimų jis jau buvo pataikęs per pirmus du kėlinius ir tai taip pat yra NBA rekordas.

Po to, kai trečiame kėlinyje pataikė savo keturioliktą tritaškį, „Warriors“ paprašė minutės pertraukėlės ir komanda pasveikino savo narį.