Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nepaisant to bankai LT skelbia kad birzeli vartojimas augo net 10 procentu daugiau negu 2024 metais, pinigu zmones turi, pramogauja, perka NT, NT kainos toliau kyla, NT guru nuomotojai po kelis butus ar statytojai, reklamuojasi kaip jiems yra nerealiai gera salis LT. pinigu turim, uzsakymu turim, cia tikrai nera LT blogu naujienu, krizes iki 2032 metu kaip minimum nesimato, saskaitose pas zmones 25 milijardai EUR laisvu puvanciu nuo infliacijos EUR. Tai kodel nekelti kainu ir neislaidauti? gyvenam geriau nei JAV ar sveicarija, esu tuo 100 proc tikras, ten aria zmones per du darbus kad NT lizingui inasa sunesti, o pas mus tevai duoda inasa, kelis metus IT padirbi ir perki su paskola buta, ar nama :), rojus LT zemeje.
Lietuvos liaudies atstovas
Lietuvos liaudies atstovas
BETGI TAI LABAI DŽIUGI NAUJIENA! Verslas yra blogis, išnaudojimas ir vergiški grašiai mokami darbuotojams! Kuo jo mažiau - tuo geriau Lietuvai! Net Lietuvos Respublikos prezidentė D.Grybauskaitė 2010 metais pasakė, cituoju "Verslas turi būti pažabotas, o verslininkams reikia uždėti apynasrius"! Per 15 metų tikrai ekonomikoje niekas nepasikeitė, - VERSLUS IR VISOKIAS INVESTICIJAS BŪTINA UŽDRAUSTI, VYTI LAUK IŠ LIETUVOS IR KAIP TIK ĮMANOMA PAŽABOTI!
Kaip gali būti patraukli, jei šio pasaulio žmogui (didžiajai daliai žmonijos), šiame melo ir paleistuvystės pasaulyje yra tik vienas akstinas: money, money. Nepriklausomai ar tai pelnas ar akcijoje nuolaida per išpardavimas (juodasis penktadienis ir taip eilinė diena).
21 aktualijos ir rekomendacijos:

tv3 . lt/naujiena/lietuva/seimo-opozicija-neatmeta-kad-kreipsis-i-kt-del-nt-mokescio-istatymo-n1435926

Prašymas: aktyviai dalyvauti apklausoje (ją rasite nurodyto straipsnio 11-ame komentare).
Viskas atrodė teisėta kriptovaliutų platformoje, kurioje prekiaujau, kol nepabandžiau atsiimti pinigų. Mano 450 000 USD buvo įstrigę beveik 3 mėnesius be jokio paaiškinimo. Žinojau, kad turiu veikti greitai. Kreipiausi į „Forensic Hackers Tech Recovery“, pateikiau reikiamą informaciją ir, mano palengvėjimui, jie susigrąžino visą mano investiciją. Nelaukite, jei įtariate sukčiavimą – susisiekite su jais: forensichackerstech @ gmail com
nauja valdžiukė mat,o giriais,kad atvirkščiai,ajajajajaj,pimpačkiukai,ajajajajaj
O kur Taivano investicijos???
@Ooooooo per mažai balų pridėjo prie abiturientų egzaminų rezultatų. taivanio delegacija liko nusivylusi rezultatais :)
aktualijos.... TV3 apklausa: Ar šią vasarą jau buvote prie jūros?

Tai nėra pirmo būtinumo dalykas. NT "mokestis" nepanaikintas. Tad, ne, nebuvau, neplanuoju, ir neplanuosiu iki tol, kol NT "mokestis" nepanaikintas.
nuo ryto iki vakaro karas,, mes patys susinaikinsim nereiks nei ruso
Kas gali į karini poligoną investuoti vien ikeja kol dar yra Lt miško jis baigėsi ir issikraustis batkos miškų į Lt neveža vien bankas ismelze lietuvius ir pas broliuką

Skaitomiausios naujienos




Į viršų