Ispanijos supertaurė atiteko Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipai, kuri šeštadienį turnyro finale po atkaklios kovos 86:85 (27:24, 17:11, 22:23, 20:27) palaužė Saragosos „Cai“ klubą. Pergalingą tašką baudos metimu paskutinėmis susitikimo akimirkomis pelnė Igoris Rakocevičius.

Pirmus tris kėlinius aikštėje dominavo Vitorijos klubas, tačiau audringai savo gerbėjų palaikomi Saragosos krepšininkai rungtynių pabaigoje vos nepateikė dar vieno netikėtumo. Trečiojo ketvirčio pabaigoje į priekį išsiveržęs „Cai“ klubas pirmavo iki paskutinės susitikimo minutės.

Likus 56 sekundėms iki mačo pabaigos Pete'as Mickaelis baudos metimais rezultatą išlygino (72:72), tačiau netrukus Larry Lewis realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir vėl išvedė į priekį „Cai“ klubą - 73:72. Likus žaisti 27 sekundes Mirza Teletovičius pataikė iš toli ir „Tau Ceramica“ po ilgokos pertraukos vėl persvėrė rezultatą savo naudai - 75:73. Visgi po kelių akimirkų L.Lewis dvitaškiu dar kartą atstatė pusiausvyrą - 75:75.

Paskutinėmis mačo akimirkomis Lucasas Victoriano neleistinai sustabdė Igorį Rakocevičių ir pastarasis vienu baudos metimu išplėšė pergalę Vitorijos klubui. Desperatiškas paskutinis Paolo Quinteroso tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Pablo Prigioni, 19 - Willy McDonaldas, po 10 - Fernando San Emeterio ir Pete'as Mickealis.

Saragosos komandoje pasižymėjo Larry Lewis (19 tšk.), Paolo Quinterosas (14 tšk.) bei Ondrejus Starosta (11 tšk.).