„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus.

Iago Aspas 14-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė katalonų vartininkas Marcas Andre ter Stegenas.

Memphis Depay‘us 30-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 41-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

I.Aspas 50-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.

Jeisonas Murillo 58-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai šiame susitikime liko rungtyniauti dešimtyje.

Luukas de Jongas 85-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Beje, mače itin nemalonus incidentas įvyko 62-ąją minutę, kai Ronaldo Araujo galvomis susidūrė su kitu katalonų ekipos žaidėju Gavi.

Gavi kurį laiką buvo ant žėmės, bet vėliau pakilo. Tuo tarpu R. Araujo tęsė žaidimą, bet netrukus tiesiog susmuko aikštėje taip visus itin išgąsdindamas.

Jam buvo suteikiama pagalba ir jis iškart buvo išgabentas į ligoninę. Vėliau klubas pranešė, kad žaidėjas buvo sąmoningas, ligoninėje atlikti tyrimai. Vis dėlto futbolininkas didesnių sužalojimų išvengė ir naktį ligoninėje praleido tik saugumo sumetimais.