Ispanijoje – svarbios „Barcelona“ ir „Atletico“ pergalės

atnaujinta 7.32 val.

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus.

Joao Felixas jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Atletico” ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Paulas Akouokou 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Marcas Bartra, kuriuo smūgiuotas kamuolys galva tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Cristianas Tello pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

J.Felixas 61-ąją minutę šiame susitikime dar kartą nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Atletico” komandos naudai 2:1.

Tomas Lemaras 80-ąją minutę tiksliai uždarė Antoine'o Griezmanno perdavimą ir dar labiau padidino svečių pranašumą 3:1.

Tuo tarpu „Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 įveikė „Elche“ futbolininkus.

Frenkie de Jongas 27-ąją minutę atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir atliko smūgį, tačiau pastarąjį sėkmingai blokavo varžovas. Tete Morente 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Fidelis 44-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Elche“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Ferranas Torresas 60-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Memphis Depay‘us 85-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.