Madrido „Real“ ilgai Ispanijos „La Liga“ pirmenybių viršūnėje neišsilaikė. Zinedino Zidano auklėtiniai pralaimėjo prieš „Real Betis“ rezultatu 1:2 ir užleido lyderių poziciją „Barcelona“ futbolininkams.

Abi komandos apsikeitė įvarčiais pirmojo kėlinio pabaigoje. 40 minutę „Real Betis“ išsiveržė į priekį, kai Sidnei sulaukė komandos draugo perdavimo ir nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Netrukus Madrido ekipa išlygino rezultatą. Trečią pridėto laiko minutę Karimas Benzema realizavo vienuolikos metrų baudinį.

„Real Betis“ vėl į priekį išsiveržė antrojo kėlinio pabaigoje. 82 minutę Christianas Tello išvengė varžovų gynėjų ir puikiu smūgiu nuginklavo Thibautą Courtoisą – 2:1.