Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės 2023-ųjų metų rungtynės. Atkeltose rungtynėse Madrido „Atletico“ antrą kartą šią savaitę liko žaisti dešimtyje, tačiau šį kartą išlaikė savo persvarą ir 1:0 nugalėjo „Sevilla“ komandą.

Pirmajame kėlinyje „Sevilla“ puikiai žaidė gynyboje neleidę oponentams sukurti pavojaus prie jų vartų. Rimčiausiai padirbėti Marko Dmitrovičius turėjo tik po Alvaro Moratos bandymo permesti vartininką iš artimos distancijos.

Per pertrauką dvigubą keitimą atlikęs Diego Simeone, jau netrukus galėjo džiaugtis to vaisiais. Vos į aikštę žengęs Marcosas Llorente pabėgo prieš vartininką ir nors jo bandymą perduoti kamuolį sustabdė gynėjas, kamuolys sugrįžo pas „Atletico“ saugą ir šįkart jis pats smūgiu išvedė Madrido klubą į priekį.

Visgi, kitas „Atletico“ trenerio keitimas pakeitė rungtynes ne jo komandos naudai. Į aikštę žengęs gynėjas Caglaras Soyuncu vos po poros minučių prieš save išvydo raudoną kortelę ir paliko šeimininkus žaisti dešimtyje. Jį teisėjas iš aikštės išvijo už tai, kad iš nugaros užmynė ant varžovo achilo.

Be žaidėjo likusi „Atletico“ buvo privesta gintis ir „Sevilla“ turėjo ne vieną progą pasižymėti, bet Janas Oblakas ir „Atletico“ gynyba išlaikė savo komandos pranašumą.

Po pergalės Madrido ekipa pavijo trečioje „La Liga“ pozicijoje žengiančią „Barceloną“.