Olimpinio vyrų krepšinio turnyro A grupės varžybose Ispanijos rinktinė nieko nebelėmusiose rungtynėse rezultatu 98:50 (15:23, 25:7, 31:11, 27:9) nugalėjo Angolą ir iškovojo ketvirtąją pergalę.

Pirmojo kėlinuko pradžioje šiek tiek geriau rungtyniavo Ispanijos krepšininkai, kurie 5 susitikimo minutę priekyje buvo 5 taškais (12:7). Vėliau Angola spurtavo 16:3 ir kiek netikėtai išsiveržė į priekį 8 taškais (23:15).

Antrojo ketvirčio metu pirmuosius taškus komandos pelnė prabėgus trims minutėms, kuomet Carlosas Moraisas pataikė abu baudos metimus ir afrikiečių persvarą padidino iki dviženklės (25:15). Netrukus Ispanai atsigavo ir spurtavo net 17:0 ir susigrąžino persvarą (32:15). Iki ilgosios pertraukos ispanai atotrūkį padidino iki dviženklio (40:30).

Įpusėjus trečiajame kėliniui Ispanijos persvara tapo triuškinanti - 57:37. Prieš prasidedant ketvirtajame kėlinukui Angola jau nebeturėjo jokių šansų (41:71). Per paskutiniąsias dešimt minučių jokių netikėtumų neįvyko ir Ispanija iškovojo nesudėtingą pergalę.