Turino „Juventus“ klubas Italijos Serie A pirmenybių rungtynėse svečiuose 2:0 nugalėjo „Bologna“ futbolininkus.

Alvaro Morata jau 6 minutę „Juventus“kontrataką pabaigė užtikrintu smūgiu ir išvedė savo ekipą į priekį. 69 min. rezultatą padvigubino Juanas Cuadrado, pasižymėjęs efektingu įvarčiu iš baudos aikštelės krašto.

Šia pergale Massimo Allegri treniruojamas „Juventus“ pratęsė sėkmingų rungtynių seriją. Daugkartiniai Italijos čempionai per keturis pastaruosius turus surinko 10 taškų. Turino klubas Serie A čempionate dabar yra šeštas, o nuo pirmojo ketverto jį skiria 6 taškai.

Per kitas Serie A rungtynes Jose Mourinho vadovaujama „Roma“ išvykoje užtikrintai, 4:1 pranoko Bergamo „Atalanta“ komandą.