Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje šeštadienio vakarą susitikimą su „Atalanta“ futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1.

Romelu Lukaku puikaus perdavimo sulaukęs Lautaro Martinezas 4-ąją minute sėkmingai nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėj sulaukęs Rafaelis Toloi 40-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarajam nepavyko nuginkluoti Samiro Handanovičiaus, kuris meistriškai atrėmė kamuolį.

Robinas Gosensas 75-ąją minutę puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Luisui Murieliui 88-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.