Artėjančiam Europos čempionatui besiruošiančios rinktinės ir toliau tęsia draugiškus susitikimus aikštėje.

Itin laukta Slovėnijos ir Serbijos rinktinių akistata pateisino visus lūkesčius. Kova buvo atkakli, o ir fantastiškai klostėsi Luka Dončičiaus bei Nikola Jokičiaus dvikova.

Visgi, rungtynes Liublianoje po pratęsimo rezultatu 97:92 (17:21, 28:21, 22:23, 19:21, 11:6) laimėjo aikštės šeimininkai slovėnai.

Pratęsimą išplėšė serbai ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 20 sekundžių vieną baudos metimą realizavo N. Jokičius. Pastarasis galėjo ir išplėšti pergalę, tačiau iš dviejų baudos metimų tikslą pasiekė tik vienas (86:86).

Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis viską nulemti mėgino L. Dončičius, bet puolėjo tritaškis skriejo pro šalį.

Pratęsime likus žaisti 2 minutes minimaliai pirmavo svečiai iš Serbijos. Prabėgus minutei tolimą metimą smeigė Vlatko Čančaras ir persvėrė rezultatą (94:92).

Per likusią minutę serbams užpulti nesisekė, o slovėnai pergalę įtvirtino trimis baudų metimais – 97:92.

Beveik 35 minutes rungtyniavęs L. Dončičius pelnė 34 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Savo ruožtu N. Jokičius per 33 minutes pasižymėjo 26 taškais, 12 atkovotų, 2 perimtais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Slovėnijos rinktinė: Luka Dončičius 34 (8/11 dvit., 3/9 trit., 9/14 baud., 9 rez. perd., 9 išpr. praž., 33 n. b.), Mike‘as Tobey (9 atk. kam.) ir Klemenas Prepeličius (10/10 baud.) po 16, Jaka Blažičius 8.

Serbijos rinktinė: Nikola Jokičius 26 (7/13 dvit., 0/1 trit., 12/19 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 13 išpr. praž., 31 n. b.), Vasilije Micičius 17 (8 rez. perd.), Nikola Kaliničius 12.