30
Ignas Brazdeikis  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nepavyko apginti savo namų tvirtovės. „Eurolygoje“ patirtas triuškinantis pralaimėjimas prieš Pirėjo „Olympiacos“ klubą.

30

Pilnutėlėje Kauno „Žalgirio“ arenoje Igno Brazdeikio atstovaujamas klubas iškovojo pergalę rezultatu 95:76.

Emocijų kupinoje dvikovoje žingsneliu priekyje visą laiką buvo Pirėjo „Olympiacos“ klubas, kurie trečiajame kėlinyje sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido iki pats rungtynių pabaigos.

Po šios dvikovos I. Brazdeikis žurnalistams džiaugėsi, kad po įvykusios pertraukos jiems pavyko iškovoti svarbią pergalę: „Į aikštelę žengėme aštrūs ir susikaupę, o tai leido pasiekti teigiamą rezultatą.“

Ar sudėtinga buvo sugrįžti į Kauno „Žalgirio“ areną? – žurnalistai pasiteiravo I. Brazdeikio.

Žinoma, apėmė emocijos. Likę daug gerų prisiminimų iš čia. Bet kuriuo atveju buvau susikoncentravęs rungtynėms. Norėjau prisidėti prie pergalės.

Pergalė iškovota 19 taškų skirtumu. Ar tai vienos geriausių „Olympiacos“ rungtynių šį sezoną?

Manau, kad mes žaidėme labai gerai. Žaidėme kaip komanda. Gynyboje buvome solidūs. Jei taip tęsime, būsime gerame kelyje.

Kokie jūsų planai dėl Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės?

Kol kūnas laiko ir jaučiuosi gerai, aš būtinai būsiu rinktinėje. Laukia tikrai svarbi vasara.

Ar stebėjote Lietuvos rinktinės rungtynes su Lenkija ir Estija?

Taip, žiūrėjau. Skaudi nesėkmė su Estija. Bet visada nutinka tokių rungtynių, kai kažkas nesiklosto pagal planą. Manau, kad mes sugrįšime stipresni. Pralaimėjimas skaudus, bet reikia laikyti iškėlus galvas.

Kodėl pačiam nepavyko atvykti į rinktinę per šį langą?

Nuo sezono pradžios turėjau traumų, todėl mano kūnas prašėsi poilsio, pertraukos.

Kaip vertini savo sezoną „Olympiacos“ klube?

Visada yra sunku, kai nežinai, kiek laiko praleisi aikštelėje. Mano darbas yra būti pasiruošusiam ir pasirodyti geriausiai, kai suteikiamas šansas. Svarbiausia yra pergalės.