Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Orlando „Magic“ (20/58) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Lietuvos pilietybę turintis Ignas Brazdeikis. Šįkart Floridos klubas namuose 89:102 (23:29, 23:30, 17:26, 26:17) nusileido Toronto „Raptors“ (45/32) komandai, pasiekusiai penktąją pergalę iš eilės.

Paskutinę vietą Rytų konferencijoje užimanti Orlando ekipa pralaimėjo jau penktą susitikimą paeiliui.

21 minutę aikštėje praleidęs I.Brazdeikis pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei padarė 2 klaidas.

Svečiai iš Kanados iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 11-0 ir ėmė tolti nuo oponentų (42:50). Dar po kelių akimirkų skirtumas pasiekė ir dviženklę ribą (44:56).

Po didžiosios pertraukos Toronto krepšininkai galutinai padėjo tašką rungtynėse, kai jų pranašumas išaugo iki rekordinio šiame mače 22 taškų (63:85).

Nors ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai ir kiek aptirpdė deficitą, tačiau atkurti intrigos jau nepavyko ir teko patirti nesėkmę – 89:102.

Šiose rungtynėse traumą patyrė Orlando komandos vokietis Franas Wagneris, kuris sužaidęs vos 20 sekundžių susižeidė čiurną.

„Magic“: Mo Bamba 15 (5/7 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 3 blk.), Ignas Brazdeikis 13, Markelle‘as Fultzas 12 (7 rez. perd.), R.J. Hamptonas ir Devinas Cannady po 9.

„Raptors“: Scottie Barnesas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Fredas VanVleetas (5/16 trit., 5 per. kam.) po 19, Gary Trentas Jr. 17, Pascalis Siakamas 16 (11 atk. kam.), OG Anunoby 14, Preciousas Achiuwa 11.