Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynės tarp „Southampton“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Victoras Lindelofas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Fredas 30-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Southampton“ ekipa šiose rungtynėse išsiveržė į priekį 1:0.

Masonas Greenwoodas 55-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Paulis Pogba 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Bruno Fernandesas 66-ąją minutę atliko smūgį galva į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alexas McCarthy užtikrintai atrėmė kamuolį.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Adamas Armstrongas 74-ąją minutę atliko smūgį, tačiau svečius išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs Davidas De Gea.