„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo tris gyvybiškai svarbius taškus. Eriko ten Hago auklėtiniai namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Didžiausiu galvos skausmu „Everton“ futbolininkams tapo 19-metis argentinietis Alejandro Garnacho ir šio greitas žaidimas su kamuoliu. Pirmajame kėlinyje saugas uždirbo du vienuolikos metrų baudinius, kuriuos sėkmingai realizavo Bruno Fernandesas ir Marcusas Rashfordas.

„Everton“ futbolininkai pirmoje susitikimo pusėje aktyviai žaidė puolime, tačiau išnaudoti susikurtų progų.

Antrajame kėlinyje keletą puikių progų pasižymėti dar kartą nepasinaudojo B. Fernandesas. „Everton“ atliko šiame kėlinyje net 12 smūgių, tačiau pasižymėti taip ir nepavyko.

Tuo pasinaudojęs „Man Utd“ į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. A.Garnacho tapo pirmuoju „Man Utd“ žaidėju, uždirbusiu du vienuolikos metrų baudinius „Premier“ lygos rungtynėse.

Pasiteisinęs pirkinys

19-metį A. Garnacho galima drąsiai laikyti vienu iš „Manchester United“ komandos lyderių. Šį sezoną jis „Premier“ lygoje yra pelnęs 5 įvarčius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Manoma, kad „Manchester United“ puolėjas A. Garnacho yra vertas 193 kartus daugiau, nei už kiek „raudonieji velniai“ jį nusipirko 2020 m. Argentinietis paauglys atvyko į „Old Trafford“ iš Madrido „Atletico“ akademijos ir iškart buvo įtrauktas į „raudonųjų“ jaunimo sistemą. Atsidūręs ten, A. Garnacho talentai pradėjo ryškėti ir pernai jis tapo pagrindinės komandos nariu. Futbolininkas buvo įsigytas už 465 tūkst. eurų, o dabar jo pardavimo kaina vertinama apie 40 milijonų.